Nasze realizacje

Nasza firma gwarantuje jakość i szybkość zamówienia. Staramy się, aby klient jak najszybciej otrzymał zawieszki  zapachowe ze swoim logo. Realizacje zamówień często zależą od ilości i projektu zawieszki oraz jakości kontaktu z klientem.

Poniżej prezentujemy przykładowe realizacje zamówień. Jak można zauważyć kształty zawieszek zostały dopasowane do logo lub charakteru danej firmy. Są one przeróżne i zależą od gustu klienta. Wszystkie nazwy oraz dane są bardzo wyraźne – można je przeczytać z łatwością nawet ze znacznej odległości. Zawieszki zapachowe z nadrukiem cechują się zrównoważonymi, ale intensywnymi kolorami, które zostały odpowiednio dobrane w wyniku rozmów z klientami. Zawieszki nie są przesadnie duże czy malutkie i posiadają specjalne uchwyty do przyczepienia w samochodzie.

Nasze realizacje są przede wszystkim uniwersalne. Zawieszki zapachowe reklamowe można podarować zarówno klientom danej firmy, jak i jej pracownikom. Nasza firma chętnie doradza klientom w kwestii dobrania rozmiaru, kształtu czy koloru. Najważniejsze jest, aby klient był zadowolony.

Do tej pory zrealizowaliśmy zamówienia m.in. na takie zawieszki:

zawieszki do samochodu  zawieszki do samochodu producent  zawieszki do samochodów z logo

zawieszki do samochodów  zawieszki zapachowe  zawieszki zapachowe z logo

Wyżej pokazane zawieszki, to tylko niektóre z naszych realizacji. Jeśli chcą Państwo zapoznać się z kolejnymi propozycjami, zapraszamy do skontaktowania się z nami.