Kształty zawieszek

Nasza firma oferuje zawieszki zapachowe reklamowe w wielu przyjemnych zapachach. Klient może wybrać między pomarańczą, melonem, owocami egzotycznymi, owocami leśnymi czy owocami słodkimi, jeśli chciałby postawić na zapachy z serii owocowej. Szczególnie polecane są one dla firm zajmujących się żywnością, turystyką czy drogeriami, ponieważ właśnie z tymi działami się kojarzą.

Następna seria jest perfumowana. Należą do niej zawieszki o zapachu Aquarella, New Car oraz CK 1 CK 2. Rozprzestrzeniają one woń perfum damskich oraz męskich, co kojarzy się z poważniejszym biznesem, np. bankami. Niewątpliwie zaletą tej serii jest skojarzenie z luksusem drogich perfum, co również działa na korzyść danej firmy.

Do ostatniej serii należą zapachy nieco wytrawne: bergamotka z nutą tytoniu, zielona herbata, drzewo sandałowe i mięta. Rozsiewają one ożywczą i orzeźwiającą woń, co niewątpliwe pozytywnie się kojarzy. Nie są tak intensywne jak pozostałe zapachy, ale również bardzo długo je czuć. Są odpowiednie dla każdego rodzaju firmy.

Cechą, która powinna wyróżniać firmę, która produkuje zawieszki zapachowe z nadrukiem to przede wszystkim duży wybór kształtów, które są używane w trakcie projektowania naszej zawieszki. Bardzo istotnej jest to, aby zastanowić się nad tym, jaki kształt najlepiej oddaje nasze produkty i będzie pozytywnie kojarzył się naszym klientom. Jeśli na przykład zajmujemy się produkcją jedzenia i napojów możemy wybrać kształt naszej zawieszki przypinający na przykład jakiś owoc czy warzywo. To bardzo ważne, aby kształt pasował do charakteru reklamowanego produktu.

zawieszki do samochodów  zawieszki zapachowe  zawieszki zapachowe producent

zawieszki do samochodu zawieszki zapachowe z logo

 

Wybierając kształt zawieszek zapachowych, bardzo ważną sprawą jest to, aby wybrać odpowiednie materiały, z których one powstaną. Nasze zawieszki zawsze wykonane są z wysokiej jakości materiału, który z pewnością zadowoli wszystkich tych, którzy chcą cieszyć się pięknym zapachem swojego auta. Niewiele firm jest w stanie zaoferować taki rodzaj kartonu, który jest trwały i wytrzymały, a także będzie w stanie zachować zapach zawieszki na długi czas.

Opakowanie

Obok kształtu i zapachu, równie istotne jest opakowanie na zawieszki, gdyż od tego zależy, jak długo będzie się utrzymywał zapach. Dlatego specjalnie dla Państwa przygotowaliśmy blistry. Są to kartoniki z eurodziurką w różnych kolorach. Istnieje możliwość nadrukowania na nich informacji o firmie, albo inne teksty reklamowe.

 

Zachęcamy do zapoznania się z naszymi realizacjami!